Уперше за понад десять років держава повернула практику регулярного ліцензування лотерей як базовий механізм доступу до ринку. Три оператори — «МСЛ», «УНЛ» та «Патріот» — уже отримали ліцензії та перерахували до бюджету понад 72 млн грн обов’язкових платежів — по 24,2 млн кожен.
Extracted text not available for this article.